Hakkımızda

Hakkımızda

Ata Çatı Oluk Sistemleri oluk ekibi olarak öncelikli olarak sizin memnuniyetiniz önemli bir yere sahiptir. Sizler bizimle iletişime geçtiğinizde ne şikayetiniz olduğunu bize belirtmeniz yeterli olmaktadır. Daha sonrasında Türkiye’nin neresinde olursanız olun işinizi yapabileceğimizin garantisini vermekteyiz. Sorun ne ise tespiti daha sonrasında da gerekli olan işlerin yapılması sağlanmaktadır.

Olukların deformasyona uğraması nedeniyle yapılmadığı takdirde duvarların zarar görmesini engelleyemezsiniz. Boyalar dökülmeye başladıktan sonrada onarımlarının yapılması gerekecektir. Bu da sizlere maliyeti yüksek olarak geri dönmektedir.

Ata Çatı Oluk Sistemleri oluk firması olarak sadece oluk yapımı, çatı tamiri değil daha birçok işi yapmaktayız. Genel olarak yapmış olduğumuz işleri saymamız gerekirse çatı oluk yapımları ve oluk satımı, çatıların tamirleri ve bakımları, çatı aktarma işlemi, alüminyum sac işleri, çatı davlumbazları, çatı deresi yapımı, baca rüzgar gülü fırfır satışı, çatı izolasyonu gibi başlıcadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere en kaliteli hizmetlerin verileceğini bilmelisiniz. Biz firma olarak öncelikler sizin isteklerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız. Her insan çatısının bakımlarının düzgün yapılmasını ve kandırılmamayı istemektedir.

Özellikle şehir dışında yaşayan ve iş yaptıran kişiler güvenme konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Ancak biz sizlere her konuda yardımcı olacağımızdan şehir dışında bile olsanız çatı bakımları ve diğer işlemlerin yapılması ile birlikte garantili bir iş yapmaktayız. Herhangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa süre içerisinde sizlere ulaşım sağlayarak sorunlarınızın hemen giderilmesini sağlamaktayız.

Sizlerin memnuniyeti ekibimiz ve firmamız adına çok önemli bir yere sahiptir. Bizimle iletişime geçip istediklerinizi sorabilir cevapları profesyonel kişilerden alabilir ya da ne sorununuz varsa o konuda bilgi alıp randevu alabilirsiniz.